Answered You can buy a ready-made answer or pick a professional tutor to order an original one.

QUESTION

Patrick buys 12 bunches bananas for $9 for the af

Patrick buys 12 bunches bananas for $9 for the after school program. Use a ratio table to determine how much Patrick will pay for 8 Bunches of bananas

Show more
  • @
  • 5 orders completed
ANSWER

Tutor has posted answer for $10.00. See answer's preview

$10.00

*************

8 bananas=? **

*********

72/12

******

**

**

  • @
  • 22 orders completed
ANSWER

Tutor has posted answer for $10.00. See answer's preview

$10.00

***

******

*****

the

correct ****** *** *** question Warm *******

Click here to download attached files: Patrick buys 12 bunches bananas for.docx
ANSWER

Tutor has posted answer for $10.00. See answer's preview

$10.00

** ******* ******* * * **

8

******* ******* * ** **

bunches

bananas for ** ** **** ***** *** ***** for every ***** ** **** or 3/4 or ***** *** *****

**

8 ******* bananas will ** **** x 8 = *** Overall *** ***********

****

** **** * * * **

  • @
  • 2 orders completed
ANSWER

Tutor has posted answer for $10.00. See answer's preview

$10.00

****** **** ** ******* bananas *** $9 *** *** ***

*******

**** ** bunches ******* for ** *** the ***** ****** ******* Use * ratio ***** ** ********* how much ******* **** pay *** * Bunches of *******

Click here to download attached files: 12 bunches cost.docx
ANSWER

Tutor has posted answer for $10.00. See answer's preview

$10.00

** : ****

**

: 9 **

**

8 *

*

LEARN MORE EFFECTIVELY AND GET BETTER GRADES!
Ask a Question