Answered    You can buy a ready-made answer or pick a professional tutor to order an original one.
QUESTION

I want answer to the question, 1

the question in the picture

Show more >
Files: images.pdf
  • aenviasa
    aenviasa
    3 orders completed
    $10.00
    ANSWER
    Tutor has posted answer for $10.00. See answer's preview

    ********* ******

    *

    ***** time available ********

    ***

    of perfomance ********* ************

    time=run

    ************

    **********

    ***** 480-80/480=083375 effective ************ **********

    *****

Learn more effectively and get better grades!

Ask a Question